Türker Grup Elektrik Enerjisi İth. İhr. Top. Satış Anonim Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Türker Grup Elektrik Enerjisi İth. İhr. Top. Satış Anonim Şirketi

Elektrik hizmeti veren firmalar arasında yer alan Türker Grup Elektrik Enerjisi İth. İhr. Top. Satış Anonim Şirketi Türkerler Holding bünyesinde yer almaktadır. Holding bünyesinde elektrik ticareti ve dağıtımına yönelik olmak üzere çeşitli santraller kullanılmaktadır. Bunlar içerisinde jeotermal enerji santrali, hidroelektrik santrali, rüzgar enerjisi santrali, doğal gaz projeleri gibi santraller bulunmaktadır. Maddi gücü ve meslek tecrübesi ile sektörde başarılı işlere imza atan şirket ülke içi ile sınırlı kalmayarak sınır ötesi enerji ticareti ile de ön plana çıkmaktadır. Bu sayede şirket kurulduğu günden bu yana sektörde sürekli adından söz ettiren şirketlerden biri olmayı başarmaktadır.

Türker Grup Elektrik Enerjisi İth. İhr. Top. Satış A. Ş.

Elektrik piyasasında bulunan elektrik tedarik şirketleri arasında yer alan Türker Grup Elektrik Enerjisi İth. İhr. Top. Satış A. Ş. Ankara ilinde İlkbahar Mahallesi Galip Erdem Caddesi Eskişehir yolu üzeri No: 11 Çankaya adresinde faaliyet göstermektedir. Şirket aynı zamanda enerji sektörünün yanı sıra inşaat, turizm, madencilik gibi alanlarla da ilgilenmektedir. Kamuyu aydınlatma platformu tarafından yapılan bilgilendirmelere göre grup şirketinin toplam altı tane ortağı bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en büyük pay Kazım Türker’e aittir. İnşaat mühendisi olan Kazım Türker aynı zamanda şirketin yönetim kurulu başkanlığını da yapmaktadır. Şirketin genel müdürlüğü görevi ise Hakan Bali^ye aittir.

Türker Grup Elektrik

Türker Grup Elektrik Enerjisi İth. İhr. Top. Satış Anonim Şirketi elektrik üretim, dağıtım, ticareti, doğal gaz ticareti, başta olmak üzere enerji, tekstil ve inşaat sektörlerinde hizmet vermektedir. Hizmet kapsamının içerisine bağlı ortaklıklar ve iştirakler de dahildir.

Ankara ilinde elektrik enerjisinin toptan satışı ile de ilgilenen Türker Grup Elektrik Enerjisi İth. İhr. Top. Satış Anonim Şirketi serbest tüketicilerin indirimli elektrik imkanından yararlanmasını sağlamaktadır. Serbest tüketici olarak sayılabilmek için Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından belirlenen aylık elektrik kullanım miktarının üzerinde elektrik kullanımı yapmak gerekmektedir. Bu takdirde tüketici kendi tedarik şirketini seçebilme hakkı elde etmektedir.

Serbest tüketici olarak tedarik şirketini Türker Grup Elektrik Enerjisi İth. İhr. Top. Satış Anonim Şirketi seçen tüketiciler her zaman avantajlı çıkmaktadır. Şirket tüketiciye yönelik olarak fiyat teklifi yapmakta olup tüketicinin aylık elektrik maliyetinin minimum düzeyde olmasını sağlamaktadır. Böylelikle şirketin müşteri ağı her geçen gün daha da genişlemekte olup daha fazla kişi indirimli elektrik kullanmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+