Yks Elektrik Enerjisi Toptan Satış Dış Ticaret Limited Şirketi

22/06/2018 - Şirketler

Yks Elektrik Enerjisi Toptan Satış Dış Ticaret Limited Şirketi

Enerji piyasası düzenleme kurulu tarafından verilen elektrik tedarik lisansı ile faaliyetlerine başlayan Yks Elektrik Enerjisi Toptan Satış Dış Ticaret Limited Şirketi ülke geneline elektrik sağlamaktadır. 2001 yılında 4628 sayılı elektrik kanununun yürürlüğe girmesiyle faaliyetlerini sürdüren YKS enerji tüketicilerin daha uygun fiyatlardan elektrik almasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde çalışan personellerin hepsi işinde uzman olup elektrik satışı konusunda müşterilere avantajlar sağlamaktadır.

Şirketin temel amacı elektrik satışının yapıldığı şirketler arasında lider konumda olmaktır. Bu hizmeti sağlarken şirket minimum maliyet ile elektrik enerjisi tedarik etmek için çalışmalar yapmaktadır. İndirimli elektrik hizmetinden yararlanabilmek için her yıl güncellenen sınırda ya da bu sınırın üzerinde elektrik harcanması gerekmektedir. Serbest tüketici olarak nitelendirilen bu tüketiciler elektrik tedarik şirketini kendileri seçme hakkı elde etmektedir.

Yks Elektrik Enerjisi Toptan Satış Dış Ticaret Ltd. Şti.

YKS Enerji bünyesinde grup şirketler bulunmaktadır. Firma 2014 yılında Adıyaman ve Malatya’da bulunan güneş enerjisi santralleri ile Hatay’da yer alan rüzgar elektrik enerjisi santrallerini bünyesine dahil etmiştir. Firmanın merkezi İstanbul ilinde yer almaktadır. Ancak hizmet verilen bölge İstanbul ile sınırlı kalmamakta Tekirdağ, Adana, Bursa, İzmir, Muğla ve ülkenin daha pek çok noktasında şirket aboneleri bulunmaktadır.

YKS Elektrik Enerjisi elektrik üretiminde yurtiçi ve yurtdışı firmalar ile anlaşmalar yapmaktadır. Buna ek olarak gerekli durumlarda elektrik borsasını da kullanmakta ve böylece elektriği daha uygun fiyata alarak abonelerine uygun fiyatlı elektrik tedarik etmektedir.

YKS Elektrik Enerjisi

YKS Elektrik enerjisi bünyesinde elektrik alabilmek için bazı belgelerin tamamlanmış olması gerekmektedir. Bu belgeler içerisinde dağıtım şirketi fatura fotokopisi, vergi levhası fotokopisi, imza sirküleri ve ortalama tüketim detayı yer almaktadır.

Elektrik enerjisi hakkında daha detaylı bilgi edinmek şirketin internet sitesi üzerinden mümkün olmaktadır. www.yksenerji.com internet adresinde indirimli elektrik kısmında tüketicilerin firmadan fiyat teklifi alabilmeleri için ilgili kısım bulunmaktadır. Bunun için ilgili sayfada yer alan adı, soyadı, eposta adresi, telefon numarası, cep telefonu gibi bilgiler eksiksiz şekilde girilmelidir. Buna ek olarak elektrik faturasının taranmış hali de sisteme yüklenmelidir. Çalışılan dağıtım şirketi de belirtildikten sonra gönder kısmına tıklanarak teklif talebi tamamlanmaktadır. Bu aşama eksiksiz biçimde doldurulduktan sonra şirkete ait satış uzmanı ilgili kişi ile mümkün olan en kısa süre içerisinde irtibata geçmektedir. Gerekli şartlar sağlandığı takdirde YKS enerji bünyesinden elektrik tedariki mümkün olmaktadır.


Paylaş:

Facebook Twitter WhatsApp Google+